نمایندگی کابل کویسل

معرفی شرکت Cavicel

شرکت Cavicel که یکی از معتبرترین کارخانجات تولید کابل در اروپا بوده و با قرارگیری در قطب اقتصادی کشور ایتالیا یعنی شهر میلان واقع شده است.
این شرکت که فعالیت خود را بطور رسمی در زمینه تولید کابل در دهه 50 میلادی آغاز نمود توانست با درک نیاز بازار و ارائه محصولات با کیفیت خود پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد.

شرکت یاز پترو نوا به عنوان تنها نمایندگی کابل cavicel در ایران، آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان جهت خرید کابل کویسل، به شما هموطنان عزیز می‎باشد.

نمایندگی رسمی کویسل ایتالیا

با گذشت زمان، این فعالیت ها گسترده تر شده و توسعه پیدا کرد و در سال 1975 میلادی کمپانی Cavicel با ترکیب نمودن فعالیت های پیشین به شکل امروزی خود شهرتی بسزایی یافت.
فن آوری، توجه به نیازهای مشتری و فرهنگ کیفیت محصولات مورد توجه بیشتری قرار گرفت تا اینکه امروزه کمپانی کویسل با محصولات خود در بیش از 60 کشور حضور دارد که این توسعه قلمرو  را مدیون کیفیت و پژوهش های راهبردی بسیار پیشرفته و مداوم خود می باشد.

کابل کویسل
همانطور که گفته شد کمپانی Cavicel در Pioltello در حوالی میلان واقع شده است که در سال 2006 کارخانه جدید ساخته و بهره برداری گردید و کلیه تولیدات به آنجا منتقل شد، لذا با افتخار میتوان گفت “کویسل کلیه محصولات خود را  فقط در یک کارخانه و آن‎ هم در میلان ایتالیا تولید می کند”

شرکت کویسل ایتالیا سعی دارد تا مفاهیم اصلی Cavicel را به بهترین نحو بدین گونه منعکس کند که توجه به روابط فردی، کیفیت و راه حل های پیشرفته فن آوری و مطالعات مبتکرانه اصلی ترین رئوس مدیران جوان و پویای شرکت cavicel ایتالیا است.

محصولات شرکت Cavicel

کمپانی Cavicel کابل هایی با مصارف ویژه و یا طبق نیازهای خاص مشتریان و بازار طراحی و تولید می‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎کند، لذا معتقدیم ما در کویسل بیش از یکصد هزار محصول تولید و روانه بازار می کنیم.

این کمپانی در زمینه کاری خود واقعیتی است که به عنوان یک نقطه مرجع در نظر گرفته می شود، حتی در مواردی که مقدار درخواست مشتریان بسیار اندک بوده با بالاترین کیفیت، صلاحیت فنی گسترده و سطح خدمات عالی Cavicel حضوری پر رنگ دارد.

کابل نسوز کویسل

این شرکت برای اینکه بتواند طیف وسیعی از راه حل های احتمالی را ارائه دهد، تأکید زیادی بر تحقیق و توسعه، مطالعه راه حل های مبتکرانه و کاربرد مواد با کارایی بالا دارد.

همانگونه که قبلاً گفته شد، کابل های این شرکت در بیش از 60 کشور بفروش می رسد و دارای بیش از 50 نماینده در سراسر جهان می باشد که از میان آنها یاز پترو نوا به عنوان تنها نماینده کشور ایران معرفی شده و فعالیت دارد.

کابل اعلام حریق کویسل
همانگونه که قبلاً گفته شد، کابل های این شرکت در بیش از 60 کشور بفروش می رسد و دارای بیش از 50 نماینده در سراسر جهان می باشد که از میان آنها یاز پترو نوا به عنوان تنها نماینده کشور ایران معرفی شده و فعالیت دارد.

کابل کویسل ایتالیا
توجه داشته باشید برای جلوگیری از سوء استفاده برخی از افراد سود جو جهت اطلاع و اطمینان از نماینده شرکت Cavicel در ایران قبل از خرید کابل کویسل لطفاً با آن شرکت از طریق ایمیل های زیر ارتباط برقرار نموده و نمایندگی کویسل را استعلام نمایید.

middleeast@cavicel.ae
cavicel@cavicel.com

شرکت Cavicel

دفتر فروش: (6 خط ویژه) 55660382(021)
ایمیل سازمانی: sale@yazpn.com

اطلاعیه مهم

مشتریان عزیز و فهیم
کابل Cavicel را از 

نماینده خلع ید شده
و غیر نماینده
خریداری نکنید
قبل از خرید کابل کویسل
نماینده ایران را از شرکت Cavicel
از طریق ایمیل های زیر استعلام نمایید.
middleeast@cavicel.ae
cavicel@cavicel.com