معرفی شرکت CAVEL

شرکت کارخانجات کابل سازی ITALIANA CONDUTTORI با نام اختصاری CAVEL در مساحت 15.000 متر مربع شامل چندین ساختمان، در زمینی به مساحت 50.000 متر مربع، در حومه شهر استان پاویا در منطقه ای زیبا از مزارع احاطه شده است و 70 نفر پرسنل فعال و حرفه ای دارد.

کمپانی CAVEL تولید کننده تخصصی کابل های کواکسیال و شبکه بوده و موفق در بازار داخلی ایتالیا و مشتریان اروپایی آنها می باشد با این حال با توجه به کیفیت بسیار بالا و قیمت رقابتی مشتریان زیادی در سطح جهان دارد.

کارخانه CAVEL در سال 1968 بنیان گذاری شد و در ابتدا، تولید در یک ساختمان صنعتی اجاره ای را شروع کرد اما در کوتاه زمانی توانست ایده های بنیان گذار خود را در زمینه توسعه محقق نموده و یکی از کارخانجات بزرگ و بنام کابل سازی نه تنها در ایتالیا بلکه در اروپا شود.


دستیابی به رشد مستمر و شناخت عمده در بازارهای ایتالیا و بین المللی از جمله موفقیت های گران بهای شرکت CAVEL می باشد.
اگر به دنبال بهترین کیفیت و کمترین افت در شبکه انتقال اطلاعات خود هستید فقط کافیست یکبار کابل های فوق با کیفیت ما را امتحان کرده تا مشتری دائمی ما شوید.

تنوع محصولات ما زیاد نیست اما کیفیت کابل های ما فراتر از تصور مهندسین خبره است.

انواع کابل های شرکت Cavel:

  • انواع کابل‎ شبکه (LAN Cable)
  • انواع کابل‎ هم محور (Coaxial Cables)

شرکت یاز پترو نوا نماینده رسمی، انحصاری و مادام العمر شرکت کابل سازی CAVEL، آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان خرید کابل به شما کاربران عزیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

یاز پترو نوا

دفتر فروش: (6 خط ویژه) 55660382(021)
ایمیل سازمانی: sale@yazpn.com